Informace poskytne předsedkyně MO Hořovice STP pí.Gruntová mobil:605 503 281

Nová rubrika

Žena regionu
Vážení členové a uživatelé našich služeb,
když jsem se před deseti lety stala předsedkyní organizace Svazu tělesně postižených, bylo to pro mne veliké povzbuzení. Přes svůj handicap mohu pomáhat tělesně postiženým a handicapovaným osobám včetně dětí, seniorů a všem občanům, kteří mou pomoc potřebují. Velice si vážím nominace ,,Žena regionu“. Nominovali mne členové naší početné organizace Svazu tělesně postižených z celého rozsáhlého regionu. Z nominace jsem měla radost a je to pro mne veliké ocenění a povzbuzení do další práce. Všichni, kdo mne znají, hovoří o mně  jako o ženě, která šíří dobrou náladu, optimismus a povzbuzuje ostatní, pomáhá, aby se podobným způsobem stavěli k životu. Nejen Ti,
kteří jsou postiženi, ale i ostatní lidé. Věřte, že díky této pomoci můžeme všichni společně věnovat kousek svého života práci pro druhé .

Byla jsem nominována do soutěže "Žena regionu" pro Středočeský kraj v oblasti zdravotnictví a charitativní činnosti.
Hlasovat v Soutěži může každá fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky starší 18-ti let.
Hlasovat je možnéod  7.3.do 28.3.2016 po řádném vyplnění všech požadovaných údajů internetovým hlasováním prostřednictvím internetové stránky www.zenaregionu.cz a to z jednoho e-mailu a z jedné IP adresy je možné zaslat maximálně jeden hlas.
Ženou regionu se stane nominovaná žena s nejvyšším počtem platných hlasů obdržených prostřednictvím hlasování na internetu.
Bližší informace a podmínky celé soutěže se dozvíte na www.zenaregionu.cz .
Předem vám děkuji za projevenou přízeň a zaslaný hlas.

Jarmila Gruntová, předsedkyně

 
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one